SVH Meesterschenker Mieke Lenting-Weustink overleden

8 december, 2023

Mieke Lenting

We zijn diep geraakt door het overlijden van onze SVH Meesterschenker Mieke Lenting-Weustink (65). Met Mieke verliezen we een betrokken en warm boegbeeld en vakvrouw die zich met hart en ziel inzette voor de horeca en haar medemensen.

Mieke behaalde in 1991 haar SVH Meestertitel. Zij werkte in diverse horecazaken voordat zij aan de slag ging bij haar toekomstige echtgenoot Ton Lenting. Nadat zij in 1990 Lenting en Partners hadden opgericht, een advies-, trainings- en coachingsbureau voor horecaondernemers en horecamedewerkers, behaalden ze kort na elkaar hun titel SVH Meesterschenker. Mieke was jarenlang nauw betrokken bij SVH en de Commissie Meesterproef SVH Meesterschenker. Zij heeft vele generaties geïnspireerd om het beste uit hun horecabedrijf te halen, waarbij ze ook veel oog en aandacht had voor de persoon achter de ondernemer.

Onze gedachten gaan uit naar allen die haar lief waren en wij wensen hen heel veel sterkte met dit enorme verlies.