Unieke samenwerking Jef Schuur en Luc Kusters

4 augustus, 2016

Unieke samenwerking Jef Schuur en Luc Kusters

SVH Meesterkoks Jef Schuur van Restaurant Bij Jef* en Luc Kusters van Restaurant Bolenius bundelen hun krachten in een gastronomisch experiment in het Lloyd Hotel & Culturele Ambassade in Amsterdam. Tijdens de Experimentele Gastronomie diners op 7, 8 en 9 oktober zullen Jef en Luc een puur biologisch en plantaardige gerechten uitserveren.

Sinds vier jaar is het experiment Steinbeisser gaande in het Lloyd Hotel & Culturele Ambassade. Sindsdien organiseren de oprichters Jouw Wijnsma en Martin Kullik succesvolle events in Amsterdam, Berlijn en Frankfurt. De diners vormen telkens een unieke gebeurtenis van topchefs en internationale kunstenaars in een creatief en culinair samenspel gericht op puur plantaardige producten.