SVH Meesters in lijst The World’s 50 Best Restaurants

13 juni, 2016

SVH Meesters in lijst The World's 50 Best Restaurants

SVH Meesters Jonnie en Thérèse Boer en Richard Ekkebus sieren de lijst met de 50 beste restaurants van de wereld. Restaurant De Librije in Zwolle van Jonnie en Thérèse Boer staat op plaats 38 in de lijst. Vorig jaar eindigden zij op de 71ste plaats en in 2014 behaalden zij de hoogste notering met hun plaats 24. Ook SVH Meesterkok Richard Ekkebus behaalt een mooie 20ste plaats in de lijst met zijn Restaurant Amber in Hong Kong. Richard Ekkebus weet voor de 8ste keer op rij een plaats in de top 50 te bemachtigen.

De eerste plaats is voor Osteria Francescana in Modena, Italië. Bekijk de volledige lijst.

De Britse lijst The World’s 50 Best Restaurants wordt jaarlijks uitgebracht en wordt samengesteld aan de hand van een stemming van The World’s Best Restaurants Academy, waarbij meer dan 800 critici, chef-koks, restaurantshouders en fijnproevers vanuit de hele wereld betrokken zijn.