SVH Meesters delen kennis in nieuwe leermiddelen SVH

24 november, 2016

SVH Meesters delen kennis in nieuwe leermiddelen SVH

SVH heeft de nieuwe standaard voor de Nederlandse horeca gelanceerd: splinternieuwe examens en leermiddelen SVH Kok en Gastheer/-vrouw. Zowel het bedrijfsleven als het onderwijs waren intensief betrokken bij de ontwikkeling van deze examens en leermiddelen, waaronder diverse SVH Meesters. Onder meer SVH Meesterkoks Theo van Rensch, Jeroen Robberegt, Jarno Eggen en Niels van den Berg, SVH Meestergastheren Harry Baas en Pasquinel Kolk en SVH Meesterschenkers Martien Evers en Mikel de Jongh hebben hun kennis gedeeld.

De leermiddelen zijn geschikt voor mbo en particuliere opleidingen. Voor starters, maar ook voor hobbykoks en volwassenen die zich willen laten bij- of omscholen. Met een branche-erkend SVH diploma kunnen zij hun opleiding afronden.

De eerste scholen en particuliere opleiders zijn inmiddels aan de slag gegaan met de leermiddelen en de reacties van docenten én studenten zijn zeer enthousiast.