SVH Meesterkoks Jacob-Jan Boerma en Jonnie Boer op wereldranglijst

25 januari, 2016

SVH Meesterkoks Jacob-Jan Boerma en Jonnie Boer op wereldranglijst

Jonnie Boer en zijn collega Jacob-Jan Boerma, beiden SVH Meesterkok, zijn door het Franse tijdschrift Le Chef op de wereldranglijst van beste chef-koks geplaatst. Jonnie Boer, chef-kok bij De Librije *** in Zwolle staat op nummer 23 in de ranglijst van 100 beste chefs wereldwijd en Jacob-Jan Boerma van De Leest *** in Vaassen staat in diezelfde lijst op nummer 97.

Het Franse tijdschrift Le Chef publiceert de ranglijst jaarlijks. De volgorde van de lijst wordt samengesteld op basis van het oordeel van 528 twee- en driesterrenchefs over de hele wereld. Zij maken elk hun individuele top vijf van collega’s die zij het hoogst waarderen en op basis daarvan stelt Le Chef deze ranglijst samen.