SVH Meesterkok Erik de Mönnink gast bij kroning

17 april, 2013

Dinsdag 30 april is niet alleen een belangrijke dag voor ons nieuwe koningspaar en liefhebbers van het koningshuis. Ook voor SVH Meesterkok Erik de Mönnink van De Swarte Ruijter in Holten is het een belangrijke dag. De Mönnink is getuige van de inhuldiging van koning Willem-Alexander in de Nieuwe Kerk in Amsterdam. Hij is door Overijssel uitverkoren, omdat hij recent is geïnaugureerd als SVH Meesterkok en de provincie culinair op de kaart heeft gezet.

Namens de provincie Overijssel is De Mönnink één van de 42 uitverkorenen. “Ik ben gebeld door de assistent van de Koningin”, geeft de SVH Meesterkok aan. “Van 150 mensen worden portretfoto’s gemaakt, die worden samengebracht op één groot doek. Daar ben ik er ook één van.”

In de Nieuwe Kerk is plaats voor 2045 gasten, waaronder 500 burgers die zijn uitgezocht door de provincies. De Mönnink: “Echt super, een kans die je eenmaal in je leven krijgt.”