SVH feliciteert Erik de Mönnink

9 oktober, 2012

SVH feliciteert Erik de Mönnink

Erik de Mönnink is toegetreden tot het gezelschap van SVH Meesterkoks. De chef-kok van restaurant-hotel De Swarte Ruijter in Holten heeft zijn SVH Meesterproef onder toeziend oog van examinatoren Marc van Gulick en Onno Kokmeijer met succes afgerond.

De Mönnink: “Voor mij is de SVH Meestertitel vooral een bevestiging voor het feit dat ik iedere dag met mijn vak bezig ben. Ik wilde van jongs af aan een eigen zaak of de Meesterkoktitel. Nu heb ik ze beide!”.

Na zijn inauguratie, medio januari, mag De Mönnink zich officieel SVH Meesterkok noemen. Beroepstrots en vakbekwaamheid zijn belangrijke pijlers voor SVH. SVH Meesterkoks dragen beide aspecten uit en zijn een voorbeeld voor collega’s en de jongere generatie.