Samenwerking tussen SVH Meesterkok Kruithof en Bij Jef

15 april, 2013

Samenwerking tussen SVH Meesterkok Kruithof en Bij Jef

SVH Meesterkok Martin Kruithof van De Lindenhof** in Giethoorn en Jef Schuur van Bij Jef* op Texel gaan een bijzondere samenwerking aan. Ze bieden gasten een gezamenlijk arrangement aan, dat bestaat uit een diner en een overnachting op twee verschillende locaties.

De sterrenchefs willen met hun samenwerking ‘avontuurlijke gasten regionale kwaliteitsproducten laten (her)ontdekken’. ‘Ondernemen zonder grenzen’, aldus beide chefs. Het arrangement bestaat uit een luxe overnachting met een zes-gangendiner in zowel Giethoorn als op Texel. Waar op Texel de nadruk ligt op zout water, ligt deze in Giethoorn op zoet water.

‘Het arrangement past in deze tijd waarin een ieder zich bewust wil zijn van wat hij eet’, aldus Jef Schuur. ‘Onze gasten zijn op zoek naar kwaliteit, ze willen de herkomst van producten (her)ontdekken en wij bieden samen de unieke gelegenheid om dat van heel dichtbij mee te maken.’