Rogér Rassin en Ronald Opten in MAX-programma

13 september, 2016

Rogér Rassin en Ronald Opten in MAX-programma

SVH Meesterkok Rogér Rassin en SVH Wijnmeester Ronald Opten worden samen met een aantal collega’s gevolgd in een nieuwe documentairereeks van Omroep Max: Vier seizoenen aan de Amstel.

MAX geeft een kijkje in de keuken van het oudste grand hotel van Nederland, het Amstel Hotel. Onder anderen de directeur, conciërges, chef, hoofd reserveringen en vaste gasten vertellen over het werken en verblijven in een vijfsterrenmonument. De gasten verwachten de hoogste kwaliteit en beste service tijdens hun verblijf. Om dit mogelijk te maken staan er 365 dagen per jaar 180 mensen klaar om van het verblijf een onvergetelijke ervaring te maken.

Het hotel viert dit jaar haar 150ste jubileum, op 26 april 2016 startte de bouw van het hotel.

Vier seizoenen aan de Amstel wordt uitgezonden op zaterdag vanaf 22 oktober om 22.25 uur op NPO 1.