Remon van de Kerkhof naar De Treeswijkhoeve

16 februari, 2017

Remon van de Kerkhof naar De Treeswijkhoeve

SVH Wijnmeester Remon van de Kerkhof wordt met ingang van 1 maart de nieuwe maître-sommelier van De Treeswijkhoeve** in Waalre. Het restaurant van SVH Meesterkok Dick Middelweerd en Anne Laura Middelweerd heeft door zijn komst twee SVH Meestertitels in huis.

Inauguratie SVH Wijnmeester
Remon van de Kerkhof keerde in 2015 terug uit Australië, waar hij tien jaar verbleef, de studie ‘Viticulture volgde en werkte bij verschillende restaurants. Terug in Nederland keerde hij eerst terug bij zijn oude werkgever, Restaurant Parkheuvel van SVH Meesterkok Erik van Loo. In 2016 werd Remon geïnaugureerd tot SVH Wijnmeester. Deze titel vormde voor hem de bekroning op zijn werk als sommelier en wijnliefhebber.