Nieuwe locatie voor FG restaurant**

10 augustus, 2016

Nieuwe locatie voor FG restaurant**

Op dinsdag 9 augustus is FG restaurant** van SVH Meesterkok François Geurds geopend op de nieuwe locatie, pal naar FG Food Labs*. Nu zijn twee sterrenzaken naast elkaar gevestigd zijn, kan François Geurds zich puur op de kwaliteit focussen.

Met oog voor detail heeft François Geurds zijn restaurant ingericht. In het nieuwe FG restaurant beslaan de keuken en bar de helft van de ruimte. De keuken is volledig naadloos en speciaal gemaakt in Spanje. De luxe bar is uitgerust met een ModBar, een uniek koffiesysteem dat oogt als een biertapinstallatie. De andere helft van de ruimte biedt plaats aan 54 gasten met riante stoelen met hoge rugleuning waardoor gasten nog meer het gevoel krijgen alleen met tafelgenoten te zitten.

Ook is er een ruimte voor private dining gerealiseerd met heuse omgekeerde tuin aan het plafond. Geschikt voor zowel vergaderingen, als lunch of diner voor kleinere groepen.

Het nieuwe adres Katshoek 37b in de Rotterdamse Hofbogen, waar FG restaurant** geopend is voor zowel lunch als diner.