Nieuw Restaurant voor SVH Meesterkok Lambermon

20 maart, 2013

Nieuw Restaurant voor SVH Meesterkok Lambermon


Share
Per 1 mei komt er een ‘To Amuse’ in Hoofddorp. Begin dit jaar startte het tweetal het concept in Haarlem.

In Hoofddorp realiseert Lambermon een bedrijfsrestaurant voor vierhonderd tot zeshonderd gasten. Na 17:00 uur wordt de ruimte ingezet voor privat dining, workshops en evenementen. ‘De brigade is klaar, het concept is klaar, alleen nu nog keuzes maken over de leveranciers. We mikken op een brede doelgroep. Dat is in deze moeilijke tijd de enige manier om geld te verdienen. Er is voldoende potentie aan interessante bedrijven om ons heen. Vastgoed, bankiers, maar ook Schiphol ligt om de hoek”, aldus de SVH Meesterkok, die begin dit jaar samen met Rector ‘To Amuse’ startte in Haarlem.

Rector was onder andere chef-kok bij de Vrienden van Jacon in Santpoort. Daarvoor was hij actief voor onder andere Savelberg in Voorburg, Merlet in Schoorl en Chapeau! in Bloemendaal.