Nieuw: de SVH Meesterzoeker app

18 juli, 2016

Nieuw: de SVH Meesterzoeker app

Genieten van een horecabelevenis op niveau? Met de nieuwe SVH Meesterzoeker app vind je snel en eenvoudig een horecagelegenheid waar een SVH Meester werkt. Dit kan een restaurant zijn maar bijvoorbeeld ook een ijssalon of café. SVH Meesters behoren tot de top van de Nederlandse horeca. Er zijn ruim 280 SVH Meesters in vijf disciplines: SVH Meesterkok, Wijnmeester, Meestergastheer, Meesterschenker en Meesterijsbereider.

Je kunt in de app zoeken op bijvoorbeeld plaats maar ook kijken waar de dichtstbijzijnde bedrijven met een SVH Meester zijn. Van iedere SVH Meester is een beschrijving opgenomen. Ook kun je direct vanuit de app bellen naar de horecagelegenheid, de routebeschrijving opvragen of doorklikken naar de website voor meer informatie.

Download de app nu in de App Store of Play Store onder de naam ‘SVH Meesterzoeker’.