Meerdere SVH Meesters in de prijzen gevallen bij Gault & Millau gids 2018 en de Awards!

7 november, 2017

Meerdere SVH Meesters in de prijzen gevallen bij Gault & Millau gids 2018 en de Awards!

Maandag 6 november is de Gault & Millau gids 2018 gepresenteerd èn zijn de Gault & Millau Award-winnaars bekend gemaakt. In de top 12 restaurants van de Gault & Millau gids zitten 11 restaurants met een SVH Meester in huis. In totaal zijn er 16 SVH Meesters te vinden in deze top 12, zowel SVH Meesterkoks als Wijnmeesters en Meestergastheren.

Tijdens de eerste dag van de vakbeurs Gastronomie/Fine Food Professional in de jaarbeurs in Utrecht is de gids gepresenteerd. Tijdens deze avond voor genodigden uit de culinaire wereld worden naast de gids met punten voor restaurants ook de GaultMillau Awards uitgereikt. Sommelier van het jaar is uitgereikt aan SVH Wijnmeester Remon van de Kerkhof van De Treeswijkhoeve ** en de titel Chef van het jaar is uitgereikt aan SVH Meesterkok Jarno Eggen van De Groene Lantaarn **. Een gerenommeerde lijst met volop SVH Meesters in de top.