Maikel Ginsheumer aan de slag bij Avant-Garde Van Groeninge*

16 september, 2019

Maikel Ginsheumer aan de slag bij Avant-Garde Van Groeninge*

Sinds augustus 2016 is SVH Meestergastheer Maikel Ginsheumer werkzaam als sommelier bij Restaurant Avant-Garde Van Groeninge in Eindhoven. Ginsheumer werkte hiervoor bij restaurant Amarone* in Rotterdam en was ook enkele jaren actief als accountmanager in de wijnhandel. Het restaurant van SVH Meesterkok Johan van Groeninge heeft nog meer nieuwe medewerkers aangetrokken, zowel in de bediening als in de keuken. Bovendien heeft het restaurant in de zomermaanden een opfrisbeurt gehad. Grijs en zwart zijn nu de hoofdkleuren in het interieur en zorgen voor een moderne uitstraling. Ook de nieuwe kunstwerken – die Van Groeninge persoonlijk heeft uitgezocht – dragen daar aan bij.