Kookboekprijs voor SVH Meesterkok Jonnie Boer

27 februari, 2013

Kookboekprijs voor SVH Meesterkok Jonnie Boer

SVH Meesters Jonnie en Thérèse Boer hebben met hun nieuwe kookboek ‘PUURST’, de Gourmand World Cookbook Award voor chefkoks gewonnen. De prijs voor het beste Chef-kookboek van de wereld werd uitgereikt op de Paris Cookbook Fair. De SVH Meesterkok en SVH Meestergastvrouw van De Librije*** zijn “trots en verheugd” over de prijs. “Aangezien de categorie Beste Chef-kookboek zeer breed en overkoepelend is, zien we dit als een groot compliment.”

‘PUURST’ werd eerder al verkozen tot het beste chef-kookboek van Nederland. Het is het vervolg op ‘PUUR’ en ‘PUURDER’ en gaat over de evolutie en revolutie van de Nederlandse smaak, over de Librije en over het echtpaar Boer, maar er staan ook allerlei kooktechnieken en natuurlijk recepten in.