Jonnie en Thérèse Boer beginnen restaurant op Bonaire

15 maart, 2017

Jonnie en Thérèse Boer beginnen restaurant op Bonaire

SVH Meesterkok Jonnie Boer en SVH Meestergastheer en SVH Wijnmeester Thérèse Boer van de Librije beginnen een restaurant op Bonaire. Delfins Beachrestaurant by Jonnie & Thérèse komt in het vakantieresort Resort Bonaire, dat volgens planning op 1 november 2017 opengaat. De twee SVH Meesters zullen het management verzorgen, terwijl een deel van het keukenteam van De Librije naar Bonaire gaat om de kwaliteit te waarborgen. Het restaurant wordt geen kopie van De Librije. “Het wordt een beachrestaurant, zoals wij ze tegen zijn gekomen elders op de wereld en waar we graag gaan eten”, aldus Jonnie Boer. De kaart wordt een wereldse, toegankelijke kaart met de signatuur van De Librije en gebruik van zoveel mogelijk lokale producten. Ook de selectie van de wijnen zal met zorg gebeuren.