In memoriam Peter van der Poel

6 november, 2014

Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van SVH Meesterijsbereider Peter van der Poel.

Peter van der Poel behoorde tot de derde generatie ijsmakers van het familiebedrijf Van der Poel IJs. Onder zijn leiding groeide het bedrijf uit tot een begrip in Hengelo en Enschede. In 2001 behaalde hij zijn titel SVH Meesterijsbereider. Datzelfde jaar droeg hij de ijssalons over aan zijn kinderen, maar achter de schermen bleef hij actief.

Peter van der Poel heeft een grote bijdrage geleverd aan het ambacht van ijsbereiden. Zo zette hij zich al jaren in voor de SVH Meestertitels als lid van de commissie Meesterproef SVH Meesterijsbereider. Zijn inzet en betrokkenheid hebben wij altijd enorm gewaardeerd.

Wij wensen zijn familie en vrienden heel veel sterkte met dit grote verlies.