In memoriam Frits van Maaren

24 april, 2017

Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van SVH Meestergastheer Frits van Maaren.

Na ruim dertig jaar gewerkt te hebben in de horecabranche van commis de rang tot restaurant-manager heeft Frits van Maaren in 1990 de hoogste graad van vakbekwaamheid behaald en is hij geïnaugureerd tot SVH Meestergastheer.

Tot zijn pensionering in 2009 was Frits van Maaren nog docent aan het ROC van Amsterdam waar hij vele jonge vakgenoten geïnspireerd en gemotiveerd heeft.

Zowel SVH als zijn mede SVH Meestergastheren herinneren Frits als een vakman pur sang een een bijzonder vriendelijk mens. Met zijn vakgenoten heeft hij vele mooie momenten samen gedeeld, in het vak en op het ROC van Amsterdam. Zijn inzet en betrokkenheid hebben wij altijd van grote waarde geacht.

Ons medeleven gaat uit naar zijn familie en vrienden. Wij wensen hen veel sterkte met dit verlies.