François Geurds wint Marketing Award Rotterdam

11 januari, 2017

François Geurds wint Marketing Award Rotterdam

SVH Meesterkok François Geurds heeft de Marketing Award Rotterdam gekregen uit handen van burgemeester Ahmed Aboutaleb, die de prijs vorig jaar zelf in ontvangst mocht nemen. Geurds kreeg de prijs omdat hij Rotterdam culinair op de kaart heeft gezet. De uitreiking vond plaats tijdens de nieuwjaarsreceptie van de gemeente Rotterdam in de Laurenskerk te Rotterdam.

FG Restaurant
De Marketing Award Rotterdam wordt uitgerekt aan mensen die een belangrijke bijdrage leveren aan het imago van de stad. SVH Meesterkok François Geurds is eigenaar en chef-kok van FG Restaurant, FG Food Labs en FG Bistro en bij elkaar heeft hij drie Michelinsterren. De jury oordeelt dat de Rotterdamse chef een aanvoerder is van een nieuwe stroming experimenterende, stoere, rauwe chef-koks in de Maasstad. ‘Hij staat symbool voor de gastronomische groei van Rotterdam in de laatste jaren. Bovendien is hij de belichaming van het DNA van de stad: altijd bezig met het ontwikkelen van nieuwe concepten, druk aan het experimenteren en de vertaalslag makend naar daadwerkelijk doen’, aldus de jury.