Feestelijke diploma-uitreiking Sterklas

10 oktober, 2016

Feestelijke diploma-uitreiking Sterklas

Na de geslaagde SVH Meesterdag op 6 juni, waar 19 Sterklassers en 4 Gastronoom-Sommeliers van het ROCvA als examen het diner verzorgden, vond op 9 oktober de feestelijke diploma-uitreiking plaats. Ze ontvingen hun diploma en certificaat Gezel Chef-kok uit handen van SVH Meesterkok Marcel de Leeuw, voorzitter van de Sterklas, en coördinator SVH Meesterkok Theo van Rensch. De feestelijke uitreiking vond plaats tijdens de Sterklas Talent brunch in het Amstel InterContinental hotel in Amsterdam. Sterklassers en gasten genoten van een voortreffelijke brunch die was bereid door executive chef van het Amstel Hotel, SVH Meesterkok Roger Rassin en zijn team. De lunch was mede mogelijk gemaakt door de vrienden van de Sterklas, zoals Versvishandel Jan van As, Nico to Meat, Hanos Amsterdam, Bawykov Zalm en Rungis.