Doubletree by Hilton Amsterdam is Beste Leerbedrijf Horeca 2016

11 januari, 2017

Doubletree by Hilton Amsterdam is Beste Leerbedrijf Horeca 2016

Op dinsdag 10 januari is DoubleTree by Hilton Amsterdam Centraal Station bekroond tot winnaar van de Verkiezing Beste Leerbedrijf Horeca 2016 op de Horecava. SVH Meesterkok Marcel de Leeuw, leermeester bij DoubleTree, nam samen met een van de leerlingen de prijzen in ontvangst.

SVH Meesterkok Marcel de Leeuw trots
Goed Proeven in Arnhem werd tweede in de verkiezing en ’t Feithhuis in Groningen behaalde de derde plaats. De jury was enorm te spreken over de hoge kwaliteit van de top 3, toch was de commissie unaniem over de keuze van de winnaar: “Verrassend om te zien hoe een groot bedrijf als dit toch zo’n persoonlijk management voert. Elke medewerker telt en ontvangt ruimte om zichzelf te ontwikkelen in deze internationale onderneming. Bijzonder ook om te zien dat elke arbeidspositie een dubbele dekking heeft, leerlingen en medewerkers worden hierdoor gestimuleerd meerdere vaardigheden te ontwikkelen”, aldus de commissie Verkiezing Beste Leerbedrijf Horeca. Marcel de Leeuw is heel trots op het behalen van deze titel: “Als SVH Meester vind ik het vak doorgeven aan de volgende generatie het belangrijkste en hoe komt dit beter tot z’n recht dan met deze titel. Ik ben heel erg trots!”