Petro Kools wint wijnaward Wine in Moderation

10 januari, 2017

Petro Kools wint wijnaward Wine in Moderation

Op maandag 9 januari heeft SVH Meestergastheer Petro Kools van Da Vinci in Maasbracht de Wine in Moderation-award in ontvangst mogen nemen. Wine in Moderation (WIM) is een internationaal initiatief dat als platform informatie geeft aan consumenten om verantwoorde wijnconsumptie te stimuleren.

Vriend van WIM
In het tweesterrenrestaurant Da Vinci van Petro Kools en SVH Meesterkok Margo Reuten staat een WIM-arrangement op de kaart. Wie dit bestelt, krijgt een beperkte hoeveelheid wijn geserveerd. Voldoende om van te proeven en te genieten. Petro mag zich nu ‘vriend van WIM’ noemen.

De award is door Peter van Houtert, voorzitter van de Koninklijke Vereniging van Nederlandse Wijnhandelaren, uitgereikt in samenwerking met Koninklijke Horeca Nederland.