Peter Koehn blikt terug op loopbaan

16 maart, 2017

Dailydinner.nl heeft een uitgebreid interview gehad met SVH Meesterkok Peter Koehn van De Karpendonkse Hoeve. Na een indrukwekkende loopbaan van 50 jaar gaat hij eind dit jaar met pensioen. In 1980 werd Peter Koehn door toenmalig eigenaar Leo van Eeghem persoonlijk geworven als chef-kok bij De Karpendonkse Hoeve. Samen waren ze jarenlang het gezicht van dit sterrenrestaurant. Inmiddels werkt hij samen met de huidige eigenaresse en gastvrouw Ingrid van Eeghem en staat zijn opvolger Ryan Bahadoer klaar om de keuken op zich te nemen. Wat zijn de hoogtepunten van zijn carrière, waar put hij inspiratie uit, wat heeft hij zien veranderen in de gastronomie en waarom blijft hij liever op de achtergrond? Lees het hele interview met deze bescheiden en unieke chef-kok op Dailydinner.nl